info [at] sanat98.ir

در نیازمندی صنعت 98 با اطمینان هزینه کنید. زیرا ثبت آگهی ویژه دارای گارانتی بازگشت وجه در صورت عدم رضایت مشتری تا دوماه پس از ویژه نمودن آگهی است.

نیازمندی صنعت ایرانیان

نیازمندی آنلاین صنعت کشور

دوره مجازی ارزیابی ریسک ایمنی و بهداشت شغلی بامدرک معتبر بی المللی

دوره مجازی ارزیابی ریسک ایمنی و بهداشت شغلی بامدرک معتبر بی المللی

آگهی رایگان
  • email
  •    اصفهان اصفهان
  • آموزش آموزش فنی و حرفه ای
  • 31 بازدید
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۴۰۱/۰۸/۱۸
  • آخرین بروز رسانی : ۱۴۰۱/۰۹/۰۵

دوره مجازی ارزیابی ریسک ایمنی و بهداشت شغلی توسط آکادمی ایمنی و بهداشت برگزار میشود محتوی آموزش شامل برقراری ارتباط با واحدهای مختلف سازمان جهت انجام فرآیند ارزیابی ریسك ایمنی و بهداشت،تجزیه و تحلیل نتایج ارزیابی ریسك و پیشنهاد و بررسی اقدامات كنترلی مورد نیاز،ارائه پیشنهاد های بهبود در جهت انجام فرآیند ارزیابی ریسك و كاهش ریسك،تعیین منابع مورد نیاز جهت انجام فرآیند ارزیابی ریسك ایمنی و بهداشت شغلی، كنترل و هدایت فعالیت ارزیابی ریسك و پیشگیری از حوادث احتمالی و رعایت نكات ایمنی،اجرای مقررات و آئین نامه های شغلی مرتبط،ارزیابی عملكرد فرآیند ارزیابی ریسك ایمنی و بهداشت شغلی،بكارگیری نرم افزارهای مرتبط و زبان فنی و تخصصی مورد نیاز،انجام اقدامات پیش بینی شده براساسبرنامه ریزی ارزیابی ریسك ایمنی و بهداشت شغلی،حفظ و نگهداری سوابق فعالیتهای فرآیند ارزیابی ریسك ایمنی و بهداشت شغلی میباشد.

 هنرجو در پایان دوره ی آموزشی ارزیابی ریسک ایمنی و بهداشت شغلی، بعد از قبولی در آزمون و دریافت مدرک بین المللی معتبر می تواند مستقیما وارد بازار کار شده و درآمد مناسبی را برای خود ایجاد نماید.

راه های ارتباطی با ما:

تلفن تماس: 03137777403 الی 03137777405

تلگرام و واتساپ:09109909003