info [at] sanat98.ir

در نیازمندی صنعت 98 با اطمینان هزینه کنید. زیرا ثبت آگهی ویژه دارای گارانتی بازگشت وجه در صورت عدم رضایت مشتری تا دوماه پس از ویژه نمودن آگهی است.

نیازمندی صنعت ایرانیان

نیازمندی آنلاین صنعت کشور

آموزش اصول تفکر چابک از طریق بازی

آموزش اصول تفکر چابک از طریق بازی

آگهی رایگان
  •  email
  • email
  •    تهران تهران
  • آموزش خدمات آموزشی
  • 44 بازدید
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
  • آخرین بروز رسانی : ۱۴۰۱/۰۶/۳۱

برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

تکامل نیازها و انتظارات مشتری، حتی پیشرفته‌ترین سازمان‌ها را برای ادامه حیات در عصر دیجیتال به چالش می‌کشد. سازمان‌ها برای بقا به نوآوری و تغییر پیوسته نیازمند هستند. افزایش سرعت تغییرات در بازارهای مختلف، باعث نیاز به افزایش سرعت در اجرای طرح‌ها و پروژه‌ها شده است. این نیاز نه صرفاٌ در حوزه توسعه نرم‌افزار، بلکه در صنایع، مدارس، شرکت‌ها و ادارات نیز مشهود است و مواجهه و تطابق با این تغییر، صرفاً با تغییر ابزاری قابل حصول نبوده و نیازمند تحول رویکرد و ساختار است.

متدولوژی‌های چابک، روش‌ها و قواعدی موثر برای افزایش توانایی واکنش سریع به تغییر هستند و به عنوان روشی برای موفقیت در یک محیط نامطمئن و آشفته به‌کار گرفته می‌شوند.

پیاده‌سازی یک ساختار فرآیندی چابک، صرفاً با آموزش یک‌طرفه و منفعلانه اصول، امکان‌پذیر نیست و آموزش چابکی به تیم‌های مختلف، نیازمند رویکردی تعاملی و فعالانه و درک سازمانی گسترده است.

از جمله روش‌هایی که امروزه در کانون توجه قرار گرفته و محبوب و رایج شده‌اند، می‌توان روش‌های یادگیری مبتنی بر «بازی‌های جدی کسب‌وکار» را نام برد. برخلاف روش‌های آموزش سنتی، رویکرد فعالانه و تعاملی در آموزش مبتنی بر بازی، موجب درک بهتر، عمیق‌تر و صحیح‌تر مفاهیم می‌گردد. در همین راستا، «بازی‌های جدی کسب‌وکار» مدتهاست که به موضوع مهمی در حوزه آموزش تبدیل گشته‌اند. این بازی‍ها از روش‌های انگیزشی به منظور برانگیختن هیجانات شرکت‌کننده و درک عمیق مفاهیم استفاده می‌کنند.

مجموعه اینفورتک به عنوان پیشرو در اجرای «بازی‌های اجایل» و «آموزش اصول اولیه چابکی »، آماده ارائه این خدمت به تمامی واحدهای صنعتی، اداری، آموزشی، کسب‌وکاری …. است.

برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.