info [at] sanat98.ir

در نیازمندی صنعت 98 با اطمینان هزینه کنید. زیرا ثبت آگهی ویژه دارای گارانتی بازگشت وجه در صورت عدم رضایت مشتری تا دوماه پس از ویژه نمودن آگهی است.

نیازمندی صنعت ایرانیان

نیازمندی آنلاین صنعت کشور

برگزاري دوره هاي بازرسي فني و جوش مطابق با استاندارد ASNT-TCI آمريکا

برگزاري دوره هاي بازرسي فني و جوش مطابق با استاندارد ASNT-TCI آمريکا

آگهی رایگان
  • email
  • آموزش آموزش فنی و حرفه ای
  • 404 بازدید
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۹/۱۰/۱۵
  • آخرین بروز رسانی : ۱۴۰۰/۱۰/۱۴

برگزاري دوره هاي بازرسي فني و جوش مطابق با استاندارد ASNT-TCI آمريکا

 

موسسه ـموزشی ایجوش برگزارکننده دوره های فنی و مهندسی، جوش و آزمون های غیر مخرب (NDT) با ارائه مدرک بین المللی مطابق با استاندارد های بین المللی ( AWS- ASNT- API- ASME)همراه با قابلیت ریجستر آنلاین بصورت مجازی و غیرحضوری در سراسر کشور بدون نیاز به حضور برای ثبت نام یا شرکت در دوره آموزشی همراه با مدارک معتبر جهت اشتغال در شرکت های داخلی و یا یا مدارک بین المللی جهت مهاجرت و اشتغال در شرکت های خارجی در زمینه های زیر ارائه می گردد:

✅  گروه کامل بازرسی فنی
✅  گروه کامل آزمون غیرمخرب (NDT)
✅  گروه کامل جوشکاری تخصصی
✅  گروه کامل ایمنی صنعتی (HSE)
✅  گروه کامل بازرسی رنگ و عایق
✅  گروه کامل استانداردهای مهندسی
✅  گروه کامل کنترل پروژه
✅  گروه کامل نرم افزارهای مهندسی
✅  گروه کامل کنترل کیفیت جامع 

آموزش در این دوره ها از طریق بسته های قدرتمند و جامع آموزشی انجام می شود. در این دوره ها فراگیران می توانند بدون نیاز به حضور در کلاس با کیفیت دوره های حضوری آموزش مورد نظر خود را ببینند. این نوع کلاس ها برای داوطلبینی که امکان حضور در کلاس حضوری را ندارند مناسب است. کیفیت آموزشی با توجه به بسته های قدرتمند هر دوره بسیار بالا و قابل توجه است. رضایت افراد شرکت کننده در این نوع دوره ها بیش از 97 درصد بوده است.

همچنین این آموزشگاه مفتخر است معتبرترین مدارک آموزشی داخلی و بین المللی را به مخاطبین خود ارایه می دهد.

برای اشتغال در شرکت های داخلی و یا مهاجرت و اشتغال در شرکت های بین المللی لازم است رزومه قوی داشته باشید. وجود مدارک آموزشی مرتبط با تخصص شما از مراجع معتبر سراسر جهان تاثیر مهمی در افزایش رزومه شما خواهد داشت.

لذا جهت دریافت لیست کامل دوره های آموزشی و یا مشاهده نمونه مجوزات و نمونه گواهینامه های صادر شده در پیام رسان تلگرام یا واتس آپ با شماره 09109309003 پیام ارسال فرمایید.

اطلاعات تماس

03137777403-405

 

09109309003-9005