info [at] sanat98.ir 03137866954

در نیازمندی صنعت 98 با اطمینان هزینه کنید. زیرا ثبت آگهی ویژه دارای گارانتی بازگشت وجه در صورت عدم رضایت مشتری تا دوماه پس از ویژه نمودن آگهی است.

نیازمندی صنعت ایرانیان

نیازمندی آنلاین صنعت کشور

خدمات مسافرتی و گردشگری مادیکوه سیر

خدمات مسافرتی و گردشگری مادیکوه سیر

آگهی رایگان
  •  email
  • email
  •    تهران تهران
  • خدمات مسافرتی تور
  • 115 بازدید
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۷/۰۶/۱۰
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۷/۰۸/۲۷
  • خیابان ولی عصر (عج) ،نرسیده به سه راهی توانیر ، نبش بلوار بخشندگان، مجتمع مدیکو +
توسعه دپارتمان بیماران بین الملل (IPD)

شرکت توسعه گردشگری سلامت مادیکو پلاس بر اساس استانداردهای پذیرش و درمان بیماران بین الملل (IPD) وزارت بهداشت و تطابق استاندارد های ملی با استاندارد های روز جهانی و با توجه به پتانسیل نیروی انسانی متخصص و خبره، اقدام به تشکیل گروه مشاوره توسعه دپارتمان بیماران بین الملل (IPD) در بیمارستان نموده است و آمادگی خود را جهت ارائه مشاوره به مراکز درمانی در جهت تسریع در راه اندازی دپارتمان IPD اعلام میدارد.

شرکت مادیکوپلاس ارزیابی های خود را بر اساس استاندارد های IPD در سه محور نیروی انسانی، فرایندهای دپارتمان IPD، استانداردهای هتلینگ و فضاهای فیزیکی با بررسی های میدانی از مرکز درمانی انجام داده و سپس وضعیت موجود بیمارستان و فاصله آن با استاندارد های ارزیابی شده توسط وزارت بهداشت و درمان را به بیمارستان اعلام میدارد.

همچنین گروه مشاورین مادیکو پلاس آمادگی دارد اقدامات اجرایی در زمینه آموزش فرایندها، پرسنل، طراحی و اجرای فضای دپارتمان IPD را در سریع ترین زمان ممکن برای مراکز درمانی فراهم آورد.

پذیرش و درمان بیماران بین الملل:

شرکت توسعه گردشگری سلامت مادیکو پلاس، بر اساس ارتباطات گسترده با فعالان توریسم درمانی در خارج از کشور و همچنین داشتن قراردادهای معتبر با مراکز درمانی فعالیت گسترده ای را در صنعت گردشگری سلامت کشور دارد. این شرکت فعالیت خود را در کشورهای آذربایجان، عمان، عراق، افغانستان و کشورهای حاشیه ی خلیج فارس و همچنین کشورهای اروپایی و ایرانیان خارج از کشور با داشتن دفاتر فعال و ارتباط با فعالان توریسم درمانی در این کشور ها قرارداده است.

شرکت مادیکو پلاس پکیج های درمانی ارزان قیمت و با کیفیت را با تمرکز بر خدمات زیبایی، جراحی های قلب و عروق، دندان پزشکی، ارتوپدی، زنان و نازایی و چکاپ به بیماران بین الملل ارائه میدهد.

پکیج های درمانی این شرکت شامل خدمات ویزا، بلیط، هتلینگ، ترانسفر، درمانی و تفریحی میباشد.

شرکت مادیکو پلاس به عنوان یکی از اولین شرکت هایی است که خدمات توریسم پزشکی را مطابق با استانداردهای جهانی در ایران ارایه میدهد.

مدیکو سیر:

با هدف توسعه گردشگری سلامت و ارائه خدمات گردشگری و مسافرتی داخلی و خارجی و پیشنهاد تورهای متفاوت گردشگری در سراسر جهان، خاطرات به یاد ماندنی را برای همراهان خود مهیا می کند.

شرکت خدمات مسافرتی گردشگری مدیکو سیر خدمات ذیل را برای مسافران گرامی در کلیه مسیر ها ارائه می نماید:
۱-  اخذ ویزای تمامی کشور ها
۲-   مرکز رزرواسیون تخصصی هتل در کلیه شهر های جهان
۳-   رزرو و صدور پرواز های چارتر و سیستمی در اسرع وقت
۴-   ارائه خدمات VIP
۵-   صدور انواع بیمه نامه های مسافرتی
۶-   برگزار کننده تورهای انفرادی و گروهی
۷-   برگزار کننده تورهای زمینی (ارمنستان – آذربایجان – استامبول)
با ما سفری متفاوت را تجربه کنید.