info [at] sanat98.ir 03137866954

در نیازمندی صنعت 98 با اطمینان هزینه کنید. زیرا ثبت آگهی ویژه دارای گارانتی بازگشت وجه در صورت عدم رضایت مشتری تا دوماه پس از ویژه نمودن آگهی است.

نیازمندی صنعت ایرانیان

نیازمندی آنلاین صنعت کشور

آموزش الکترونیک کاربردی

آموزش الکترونیک کاربردی

آگهی رایگان
  •  email
  • email
  •    تهران تهران
  • آموزش آموزش عملی کاربردی
  • 180 بازدید
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۷/۰۱/۲۷
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۷/۰۱/۲۷
  • تهران؛ ضلع جنوب شرقی میدان ولیعصر، مجتمع تجارت ایرانیان، طبقه ۵، واحد ۴
آموزش الکترونیک کاربردیدر آموزش الکترونیک کاربردی شما با کار عملی تست و تعویض قطعات smd روی بردهای مختلف را آشنا میشوید. کلاس آموزش الکترونیک در اصل ۳۰ درصد تئوری است و مابقی کار با ابزارها و تست و در آوردن و جا زدن قطعات است. همانطور که از نام اموزش الکترونیک کاربردی پیداست لازم است این دوره ویژه کسانی است که میخواهند عیب یابی مدار را یاد بگیرند. قطعه شناسی SMD و شناخت و کار با ابزارهای تعمیرات از مهمترین سرفصلهای دوره الکترونیک کاربردی میباشد.
معرفی انواع مقاومت ها، تست و اندازه گیریمعرفی انواع و اقسام خازن ها، تست و اندازه گیری در الکترونیکآموزش انواع دیود ها، تست و اندازه گیریآموزش کاربرد سلف ها، تست و اندازه گیری در الکترونیکمعرفی انواع و اقسام ترانزیستور ها، تست و اندازه گیریمعرفی انواع و اقسام IC ها، تست و اندازه گیری و در آوردن و جا زدن آنهابلوک دیاگرام (طبق مدار)Circuit RSTCircuit RTCCircuit PWMاندازه گیری ولتاژ ورودی و خروجیاطلاعات درباره آی سی ها و کاربرد آنها در الکترونیکRegulatorsشناخت و تفاوت قطعات اس ام دی smdکار با Programerm پروگرامرآپدیت انواع IC ها (BIOS)Reset BIOS Passswordکار با دستگاه قدرتمند IR و شابلون زدن انواع چیپ هاآموزش کار با هیتر و هویه نیز برای جازدن قطعاتآموزش کار با مولتی مترآموزش اسیلوسکوپهمانطور که گفته شد دوره الکترونیک کاربردی برای کسانی مفید است که تحصیلات دانشگاهی دارند و یا اصلا سررشته ای از الکترونیک ندارند، چراکه در این این دوره از بیس شناخت قطعات را بصورت عملی بیان و آموزش و تمرین میکنید. بعد از گذراندن این دوره میتوانید وارد دوره های آموزش تعمیرات کامپیوتر و لپ تاپ، آموزش تعمیر بردهای مخابراتی، آموزش تعمیر برد پزشکی، آموزش تعمیر مانیتور و تلویزیون، آموزش تعمیر پاور و سوئیچینگ، تعمیر ایسیو خودرو، تعمیرات بردهای صنعتی و غیره شوید.میدان ولیعصر ٬ مجتمع ایرانیان02188933255http://www.tamiraat.com/electronics-training/